חופונים חמים לאיפור כלות:


לכל החופונים לאיפור כלות >


איפור ושיער לכלות עד הבית


כל מה שאת צריכה לדעת על הזמנת איפור ועיצוב שיער לכלה עד הבית.

כלות רבות מעדיפות להתארגן לחתונה בבית מאשר להתרוצץ ביום החתונה עד למאפרת ומעצבת שיער. יש יתרונות רבים להתארגנות בבית, אך יש כמה דברים שעלייך לברר בנוגע לאיפור ולעיצוב השיער לפני שאת מזמינה. צפי במבחר נותני שירות בתחום איפור ושיער עד הבית לכלות.

מקום פגישת ניסיון של האיפור והתסרוקת

בפגישת הניסיון יותאמו לך איפור ותסרוקת כלה מבין מבחר סגנונות. כנסי לגלרית התמונות וצפי בסגנונות איפור כלות.
בהזמנת איפור כלות מקצועי ועיצוב תסרוקת עד הבית יש לשאול את המאפרת אם תגיע עד אלייך גם לפגישת הניסיון. בדרך כלל כשמאפרת נותנת הצעת מחיר לאיפור ושיער עד הבית, הוא לא כולל הגעה עד הבית לפגישת הניסיון, אלא היא נערכת בסטודיו של המאפרת. אם את מעוניינת, לרוב ניתן לבקש הצעת מחיר להגעה עד הבית גם לפגישת הניסיון.

מאפרת כלות מקצועית

המאפרת עוסקת גם בעיצוב שיער לכלות?

כשמזמינים איפור מקצועי ושיער לכלה עד הבית כדאי לשאול אם המאפרת עוסקת גם בעיצוב תסרוקת כלה או שמגיע איתה מעצב שיער. אם מגיעים שני אנשים תחשבי באיזו שעה לתאם עם כל אחד מהם, כי בדרך כלל מעצבים את תסרוקת הכלה ולאחר מכן עובדים על האיפור. אם המלווה מתארגנת איתך, המאפרת יכולה לדאוג לאיפור שלה בזמן שמעצב השיער עובד על התסרוקת שלך.

איפור ושיער למלווה של הכלה

כשאת מחליטה לגבי מקום ההתארגנות לחתונה אל תשכחי לחשוב גם על המלווה שלך שצריכה להתארגן איתך באותו מקום. אם את רוצה להתארגן בבית תחשבי אם יש מספיק מרחב אצלך להתארגנות וכן אם מקום מגורייך נגיש ונוח להגעה עבור המלווה שלך. קראי בהרחבה על איפור מלווה ביום החתונה.

המחיר לאיפור ותסרוקת כלה עד הבית

בבירור המחיר לאיפור מקצועי ושיער לכלה עד הבית חשוב לדעת בדיוק מה המחיר כולל ועל מה תהיה תוספת תשלום. את צריכה לדעת אם המחיר כולל:
  • הגעה עד הבית ביום החתונה (כולל נסיעות, חנייה וכל מה שכרוך בהגעה עד אלייך).
  • פגישת הניסיון (שכאמור, לרוב נערכת בסטודיו של המאפרת).
  • איפור ושיער למלווה.
  • איפור מקצועי באיירבראש.
  • הדבקת ריסים.
  • ערכת טאצ'-אפ.
  • תוספות שיער.
על מה שלא כלול במחיר שהמאפרת הציעה לך ואת עשויה להיות מעוניינת בכך, תשאלי מראש מה תוספת המחיר, כך שתדעי את כל הפרטים מראש.
כדאי לעבור על רשימת ההנחות על איפור כלות מקצועי עד הבית.

יש לכם מה להוסיף על איפור ושיער לכלות עד הבית? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"