חופונים חמים לאטרקציות לחתונה:


לכל החופונים לאטרקציות לחתונה >


אטרקציות לחתונה – טעויות נפוצות


רשימה של טעויות שכדאי להימנע מהן כשבוחרים אטרקציות לחתונה.

לפני שסוגרים עם עסק שמספק אטרקציות לאירועים כדאי לקרוא את רשימת הטעויות הנפוצות הבאה, וללמוד מטעויות של אחרים.

השוואת מחירים – תכולת החבילה

כשאתם משווים מחירים בין ספקי אטרקציות לאירועים אל תשכחו לברר בדיוק מה כלול במחיר שמציעים לכם. אם חבילת האטרקציות כולל זיקוקים, למשל, צריך לברר כמה זיקוקים יופעלו בחתונה. באטרקציה מסוג מגנטים לאירוע או תא צילום צריך לברר כמה מגנטים כלולים במחיר ובאיזה גודל הם יהיו. באטרקציה מסוג הרכבים מוסיקליים לאירועים בשביל להשוות מחירים צריך לדעת כמה נגנים כלולים במחיר, אילו כלים מוסיקליים ישולבו (כנריות, סקסופוניסט, צ'לנית ועוד) ובאילו משלבי האירוע הם ינגנו. למבחר עסקים בתחום אטרקציות לחתונה - לחצו כאן.

טעויות באטרקציות לחתונה

ישנן חבילות אטרקציות שלא מתאימות לכם

יתכן שעסקים מתחום האטרקציות לאירועים ירצו למכור לכם חבילת אטרקציות מסוימת. אתם צריכים לחשוב אם האטרקציות המוצעות לכם מתאימות לאירוע שלכם ולתקציב שקבעתם. לפגישות עם עסקים מתחום האטרקציות מומלץ להגיע מוכנים מראש ולדעת בדיוק באילו אטרקציות אתם מעוניינים לאירוע שלכם ולבקש הצעת מחיר ספציפית למה שאתם רוצים.
כדאי לקרוא על בחירת אטרקציה לחתונה.

בירור עם אולם האירועים לגבי זיקוקים

זוגות שוכחים לברר עם אולם האירועים בו הם מתחתנים אם ניתן להפעיל בו זיקוקים בזמן האירוע. חשוב לדעת שלא בכל מקום ניתן להפעיל זיקוקים ונדרשת הסכמה של המקום בו אתם מתחתנים. כמו כן, עליכם לבדוק שלעסק שאתם בוחרים בתחום האטרקציות יש רישיון להפעלת זיקוקים. כדאי לבקש לראות את הרישיון.

סיכום לגבי שעות העבודה

אל תשכחו לסכם עם מפעיל האטרקציות שבחרתם לחתונה שלכם לגבי שעת תחילת העבודה של כל אחד מאנשי הצוות ולגבי שעת סיום העבודה. אם ישנם חומרים או מוצרים שהעסק צריך להביא לכם, כמו דיסק עם תמונות שצולמו במהלך האירוע, תבררו מתי תקבלו אותם. לרוב מקובל בתחום האטרקציות לאירועים לקבל את כל המוצרים עד סוף האירוע.

לא לסכם פרטים בעל פה

כל הפרטים עליהם סיכמתם בעל פה צריכים להופיע בכתב בצורה מסודרת ומובנת. חשוב שתאריך ומקום האירוע שלכם יופיע בחוזה או בטופס ההזמנה מול העסק שבחרתם. כמו כן, תתעקשו שכל מה שהובטח לכם בעל פה יצויין בכתב, כולל המחיר הסופי, כל פרטי החבילה ושעות העבודה כדאי לקרוא על מחירי אטרקציות לחתונות.

יש לכם מה להוסיף בנושא טעויות נפוצות בתחום האטרקציות לחתונה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"