רעיונות מקוריים שיהפכו את החתונה שלכם לבלתי נשכחת

רעיונות מקוריים שיהפכו את החתונה שלכם לבלתי נשכחת

כל זוג שואף שהחתונה שלו תהיה החתונה הטובה ביותר, כזאת שאנשים לא ישכחו אף פעם. ככל שעובר הזמן צצים עוד ועוד רעיונות לחתונות מקוריות אך ככה גם עולה הקושי בבחירת הרעיון לחתונה שלכם. במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר רעיונות מקוריים שיהפכו את החתונה שלכם ליוצאת דופן.

למאמרים נוספים בנושא זה היכנסו אל וואלה מזל טוב!

 

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה אינה מתאימה לכל בני הזוג וניתן למצוא בה גם חסרונות לצד היתרונות שבה. אבל דבר אחד ניתן לומר בביטחון – חתונה הפוכה היא חתונה מקורית. חתונה הפוכה היא חתונה שמתחילה בארוחה מיד עם הגעת האורחים, רק לאחר סיום הארוחה תתקיים החופה ולאחר מכן יתחילו הריקודים. ברוב הגדול של החתונות הארוחה מתקיימת רק לאחר טקס החופה, אך בחתונה הפוכה האורחים מגיעים מיד אל האוכל, דבר אשר יכול להיות יתרון במקרים רבים. חתונה הפוכה היא ללא ספק רעיון מקורי שיפתיע את האורחים.

 

חתונת קונספט

בתקופה האחרונה אנו שומעים את המילה "קונספט" כמעט לאחר כל מילה וזה היה רק עניין של זמן עד שחתונות קונספט יופיעו. לאחר שכבר שמענו על מסעדות קונספט, ימי הולדת קונספט, מסיבות קונספט וגם חנויות קונספט, הגיע הזמן לחתונות מקוריות המתרכזות בנושא או רעיון אחד. תכנון חתונת קונספט הוא תהליך קשה הדורש השקעה של מחשבה רבה אך התוצאה הסופית יכולה להיות יוצאת דופן ומיוחדת. כדי לקיים חתונת קונספט יש לבחור בנושא שבו תעסוק החתונה, נושא זה מתבטא בכל האלמנטים: באוכל, בעיצוב של האולם, במוזיקה, בלבוש ובכל הפרטים הקטנים. להלן מספר רעיונות לחתונות קונספט: חתונה בסגנון מדע בדיוני, חתונה בסגנון מארוול, חתונה בסגנון אימה, חתונה בסגנון המערב הפרוע וכל רעיון אחר שאתם יכולים לחשוב עליו. לא ניתן להתווכח על כך שחתונות קונספט הן חתונות מיוחדות וקשה מאוד לשכוח אותן.

 

רעיונות צילום מיוחדים לחתונה שלכם

נושא צילום החתונות כולל בתוכו רעיונות מיוחדים ואטרקציות לחתונה שיכולות להפוך אותה למיוחדת. האופציה המוכרת ביותר של צילום חתונות היא צילום מגנטים.

כיום, כמעט בכל חתונה ניתן להבחין בצלם העובר בין האורחים באירוע ,מצלם אותם ומדפיס את התמונות על גבי מגנטים. אך קיימות עוד אפשרויות נוספות הקשורות לצילום:

בלוקים לחתונה – הדפסת תמונות על גבי בלוקים בגדלים שונים.

עמדת צילום והדפסה – ממש כמו בקניונים, עמדה הכוללת רקע לבן בדרך כלל, כמו כן ניתן להצטלם עם כל מיני אביזרים כמו כובע, מסכות ועוד.  

הדפסת תמונות על גבי מחזיק מפתחות – הצלם מצלם אתכם ומדפיס את התמונה על גבי מחזיק מפתחות מעץ המגיע במגוון גדלים וצורות.

מראה לצילום סלפי – מראת סלפי היא שדרוג של עמדת הצילום הרגילה שאנו מכירים. האורחים בחתונה עומדים מול מראת הסלפי, הם מפעילים את המצלמה על ידי לחיצה על המסך. לאחר צילום התמונות הן מודפסות וניתן להוסיף כיתוב לפי בחירתכם האישית.