רעיונות מקוריים לצילומי חתן וכלה

רעיונות מקוריים לצילומי חתן וכלה

מחפשים רעיון מקורי לצילומי חתן וכלה? ככל שעוברות השנים- קשה למצוא רעיונות מקוריים. כל פעם שעולה רעיון שחושבים שהוא מקורי- אפשר למצוא זוג שביצע את הרעיון. ובכל זאת- חשבו על רעיונות מקוריים לסביבתכם, ולסביבה המשפחתית והחברתית שלכם. כדי למצוא השראה- תוכלו תמיד לחפש רעיונות מקוריים ברשת האינטרנט. ובכל זאת- ננסה לחשוב ביחד אתכם על רעיונות מקוריים.

חתן וכלה משחקים בלייזר טאג'.

סביר להניח שעל הרעיון הזה לא בטוח שחשבתם: להצטלם לפני החתונה במהלך משחק לייזר טאג. ישנם פארקים המיודעים למשחק זה. סביבה מיוחדת מאוד לצילום במשחק זה, היא היער. אמנם, בצילומי חתן וכלה מעדיפים תמיד שייראו רק את שמלת הכלה, ואת החליפה. אולם אפשר לגוון, ולצלם את החתן והכלה משחקים כשהם חובשים קסדות הגנה ואפודים. לכלה מומלץ להביא שמלה לבנה הדומה לשמלת כלה, על מנת לא להרוס את השמלה לחתונה.

צילום של החתן והכלה בחוות סוסים.

בדרך כלל, החתן והכלה מצטלמים בטבע: ביער, או בשדה פרחים, או בפרדס. אולם, אפשר לגוון ולהצטלם עם חיות. אנו רוצים להציע לחתן ולכלה רעיון מקורי: להצטלם בחוות סוסים. אפשר לצלם את החתן והכלה רוכבים על סוס, עומדים ליד האורווה, או מובילים את הסוסים לטיול. צילום בחווה, יכול להיות הזדמנות לצלם את טוב הלב של החתן והכלה, ולהראות אותם מכינים את החציר לארוחה של הסוס. אולם- לא כדאי להסתכן ולצלם את החתן והכלה מאכילים את הסוס, על מנת שלא לסיים את הצילומים בנשיכה.

צילום של החתן והכלה ברפת או בדיר.

אם כבר אפשר לצלם את החתן והכלה בחוות סוסים, למה לא לצלם את החתן והכלה ברפת או בדיר עיזים? אפשר לצלם את החתן והכלה מאכילים את הפרה והסוסים. גם תמונה של החתן והכלה חולבים את הפרות והעיזים, יכולה להיות מקורית מאוד. אפשר גם ללמד את החתן והכלה כיצד להכין חמאה מהחלב, ולצלם אותם בשלבי העבודה. אם בחווה יש לול תרנגולים, אפשר לצלם את החתן והכלה מלקטים ביצים.

צילומי חתן וכלה בשוק.

אחד מהמקומות המקוריים ביותר לצילומי חתן וכלה- הוא השוק. לפני ההגעה לצילומים בשוק- מומלץ להצטייד בכסף לקניות. הסיבוב בשוק עם הצלם ושמלת הכלה, יהווה אטרקציה לזוג, ולבעלי הדוכנים שיפנקו את החתן והכלה. היכן כדאי להצטלם בשוק? ישנם כמה מקומות מומלצים בשוק לצילומי חתונה:

  1. להצטלם באמצע הדרך בשוק בין הדוכנים.
  2. להצטלם ליד הדוכנים ללא בעל הדוכן.
  3. להצטלם קונים מהדוכן.
  4. להצטלם עם בעל הדוכן.

לפני יום הצילומים בשוק, כדאי לערוך סיור מקדים, ולתכנן מראש באילו דוכנים להצטלם. מומלץ לברר עם חברים וידידים אלו בעלי דוכנים הם הידידותיים ביותר. השווקים המומלצים ביותר לצילומי חתן וכלה, הם: שוק מחנה יהודה בירושלים, שוק הכרמל בחיפה, ושוק הפישפשים בתל אביב.