קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית – משלבים טעמים ומגוונים את התפריט.

קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית – משלבים טעמים ומגוונים את התפריט.

חתונה היא אחד האירועים הזכורים לנו ביותר בחיינו. גם בחתונות של בני משפחה, של חברים או מכרים אנחנו נזכרים בחיוך כשאנחנו חולקים איתם רגע של נוסטלגיה רומנטית. לא לחינם זהו אירוע זכיר במיוחד, מאחר ומושקע בו זמן, מחשבה וכסף לא מועט. חתונה אפשר לבחור לחגוג במקומות שונים ומגוונים. אמנם הבחירה הראשונית הסטנדרטית היא  בדרך כלל אולם אירועים, אך בנוסף נערכות חתונות גם בבתים פרטיים, בוילות, בחוץ ליד הבריכה, בחצר ובחוף הים. עיצוב ותכנון החתונה הוא אישי, מותאם בדרך כלל לנתוני המקום ואפשר לבחור גם קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית ובכך להשלים אירוע מיוחד בעל חותם אישי, הן בעיצוב והן בטעמים.

מה היתרונות בהזמנת קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית

בבחירת קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית, כלולים מספר יתרונות שכדאי לתת עליהם את הדעת.היות ואתם אמונים על רשימת המוזמנים והיות ואתם מכירים את מבנה וסוג האורחים שלכם, הן מצד החתן והן מצד הכלה, האופציה של קייטרינג לחתונה בהתאמה אישית מאפשרת לכם להרכיב תפריט לפי בחירה בכל שלב. אתם בוחרים את סוג המנות הראשונות, אתם יכולים לשלב בין סוגי מאכלים שונים ולגוון להעשיר את מנעד המתאבנים המוגשים גם לפני החופה.

מגוון רחב של טעמים בקייטרינג בהתאמה אישית

מגוון רחב של טעמים מגוונים מחכים לבחירתכם בעת הרכבת תפריט הקייטרינג לחתונה בהתאמה אישית. ראשית אתם מקבלים שלוש עמדות קבלת פנים: בר קבלת פנים אוריינטלי המגיש מאכלים מזרח תיכוניים קלאסיים, בנוסף עמדה וייטנאמית עם מגוון מאכלים מוקפצים כמיטב המסורת ועוד עמדת פלנצ'ה עם בשרים המוגשים במיני טורטיות. במנות פתיחה ניתן להרכיב תפריט של חמש מנות פתיחה שונות ממבחר גדול ורחב. שתי מנות ביניים לשילוב על פי טעמכם האישי ישלימו את תחילת הארוחה. בהמשך תקבלו בחירה של שני סוגי מנות עיקריות ממגון בשרים עשיר ולמנה אחרונה תוכלו לבחור ולשלב שתי מנות מתוך מבחר של עוגות ,גלידות ופירות בליווי שתייה חמה. הקייטרינג בהתאמה אישית כולל גם יום טעימות שבו תוכלו לטעום מהמגוון הרחב המוצע ולהשלים תפריט חלומי לחתונה מושלמת.