סרטון אנימציה המשמש כסרטון תדמית עבור חברה/עסק חדש

סרטון אנימציה המשמש כסרטון תדמית עבור חברה/עסק חדש

כידוע, היום קמות המון חברות חדשות בכל יום שתפקידן לתת שירותים שונים ומגוונים.

פעמים רבות , הדברים שיגרמו למינוף לחברה אחת הנותנת שירות הדומה לחברה אחרת יהיו המיתוג והשיווק שהחברה השקיעה ולאו דוווקא איכות השירות שלה.

בתחום האינטרנט הדבר חשוב ביותר, משום שלמשל בנישת האנימציה, ניתן לראות המון אתרי אינטרנט המציעים את אותו השירות פחות או יותר, אך רק מעטים מהם ישקיעו בלוגו איכותי, בסרטון תדמית לעסק שלהם , בגרפיקה מקצועית ובתוכנות עריכת סרטונים איכותיות.

כיום מערך סרטוני התדמית לעסק הינה הגורם הראשון ואולי המכריע ביותר להסברה נכונה של נותן השירות על מנת להביא לקהל לקוחות מהמעגלים השניים והלאה, שהרי אדם שאינו מכיר את העסק שלך, גם אם אתה נותן שירות איכותי ואמין ללא פשרות על המקצועיות בתחום, אינו יכול להבין בדיוק כיצד אתה עושה את הדברים, ולכן יצירת סרטון הסברה ערוך היטב שימחיש את מה שאתה מעוניין להעביר ללקוח הקצה יכול להוות הגורם המכריע לשימוש בשירות שלך או לחילופין בחירה במתחרה אחר.

כשהתחרות גבוהה, צריך לבדל את עצמנו מהמתחרים

כיום, במקום שהתחרות גבוהה, עלינו לדעת מהי הדרך הנכונה לבדל את עצמנו מהמתחרים, ולכן בהפקת סרטון תדמיתי לעסק שלנו, כל אחד בוחר את היתרונות היחודיים שאותם ירצה להבליט.

המחשבה על כך שניתן לחסוך בדברים הללו כאשר מפיקים סרטון או מבצעים עבודה דרך האינטרנט היא שגויה ביסודה משום שהזמן שבו ניתן לשכנע לקוח שיקנה את המוצר/יצרוך את השירות הינו מספר שניות בודדות, ולכן ההשקעה בחווית המשתמש היא קריטית.

יש חברות שלקחו את הנושא צעד אחד קדימה והבינו את הצורך של החברות המקימות עסק חדש במתן פתרונות שיווק ומינוף לעסק על ידי איפיון צורכי החברה ויצירת הסרטון האולטימטיבי עבורה, בין אם יהיה זה סרטון אנימציה או סרטון תדמית סטנדרטי.

איפה נוכל להציג את סרטון התדמית?

את הסרטון ניתן לשדר בפלטפורמות מגוונות, טלוויזיה, קולנוע, מחשב או דרך הסלולר. חשוב להתאים את סרטון האנימציה מבחינת מאפייניו לכל אחת מהפלטפורמות הללו באופן שאיננו דומה לחברתה.

כיום, סרטי תדמית עבור חברה חדשה ללא קשר אם אלו סרטי וידאו רגילים או סרטי אנימציה – הם נכס חשוב מאין כמותו בעולם המקצועי. כל חברה רוצה – ואף אם אינה סבורה בכך היא צריכה סרטון תדמית איכותי: כזה שיעביר את המסר שהחברה מעוניינת להעביר ללקוחות שלה בצורה בהירה, תמציתית וממוקדת מטרה מבחינה ויזואלית. הפקת סרטי תדמית, ובמיוחד סרטי אנימציה לעסקים מצריכה הרבה שיקולים ולכן זה תחום שלא כדאי להתפשר בו.