מועדון לבת מצווה רוקסן – לחגוג כמו גדולות

מועדון לבת מצווה רוקסן – לחגוג כמו גדולות

שטח של 440 מ"ר, שתי קומות, 5 מסכי ענק, פינות ישיבה מפנקות, רחבת ריקודים רחבת ידיים, קונסולות משחק מגוונות, במה מרשימה, הגברה מקצועית, תאורה משוכללת – את כל אלה ועוד מציע מועדון לבת מצווה רוקסן לנערות שרוצות לחגוג כמו גדולות.

מועדון לבת מצווה – לא בלי רישיון עסק!

בחירת מועדון לבת מצווה היא החלטה חשובה מאוד, שמחייבת תשומת לב רבה לפרמטרים רבים. במרבית המקרים ההורים (ואיתם כלת השמחה) בוחנים בקפידה את המועדון, את התפריט, את התאורה וההגברה, את הפינוקים לבת המצווה ולמשפחתה, את האווירה במקום וכמובן את המחיר – אבל יש עוד פרט שחובה לבחון והוא קיומו של רישיון עסק. ללא רישיון כזה המועדון שבו אתם מתכננים לחגוג בגדול את הבת מצווה עלול להיסגר, ללא התראה מוקדמת ואפילו ביום האירוע עצמו!

בנוסף מקום ללא רישיון עסק הוא מקום שאי אפשר לדעת בוודאות האם הוא מתנהל על-פי כל התקנות והאם שלום האורחים שהזמנתם לחגוג אתכם מובטח. מועדון לבת מצווה רוקסן מצויד ברישיון עסק תקף ומקפיד למלא אחרי כל התקנות וההנחיות של הגופים הרלוונטיים השונים.

מתחם מלהיב לצעירים, אזור מותאם למבוגרים

עוד סיבה טובה לבחור ברוקסן כמועדון לבת מצווה היא תשומת הלב שניתנת לכל סוגי האורחים, כשבפרט ישנה כמובן ההבחנה בין צעירים למבוגרים. במועדון ישנו מתחם מבוגרים אקסקלוסיבי, נפרד לחלוטין ומעוצב בסגנון שובה לב (רטרו). מתחם VIP זה משקיף על רחבת הריקודים ומתאים מאוד למבוגרים שרוצים ליהנות אבל באווירה שקטה יותר. במתחם זה מוגש תפריט עשיר ומגוון בכלים חגיגיים ובאווירה יוקרתית.

לחוגגים הצעירים מציע המועדון שלל אטרקציות לבת מצווה: תפאורה מרהיבה, משחקים משגעים עם די.ג'יי מנוסה, תותח קונפטי, רובוט לדים, מפל שוקולד, תאורת לייזרים ייחודית והאפשרויות עוד רבות ומגוונות – אתם בוחרים איך להקפיץ את המסיבה, והמועדון מספק את האמצעים והניסיון.

איפה נמצא מועדון לבת מצווה רוקסן?

מועדון לבת מצווה רוקסן שוכן בחלק המערבי של רחובות, במתחם שנקרא אמריקן סיטי. המקום נגיש ונוח להגעה, בנוסף יש בו תמיד מקומות חנייה רבים – בחינם!

למידע נוסף ניתן לבקר באתר https://roxen.co.il.