מדוע כדאי לכם לשקול הסעות לאורחים לחתונה?

מדוע כדאי לכם לשקול הסעות לאורחים לחתונה?

הסעה לחתונה הוא פתרון מוצלח עבור האורחים המוזמנים לחתונה, המאפשר להם להגיע לאולם בנינוחות רבה.

הצורך בהסעות לחתונה

הצורך בהסעות לחתונה נולד כאשר מיקום החתונה הוא רחוק ממקום המגורים עקב העובדה שהחתן והכלה גרים במרחק גיאוגרפי גדול זה מזה והאירוע מתקיים באולם באמצע הדרך או באחת מהערים. החשיבה היא להקל על קהל המוזמנים, במקום שכל אורח או משפחה ייסעו ברכבם למרחק רב, נוסעים כולם יחד באוטובוס מנקודת איסוף בעיר המוכרת לכולם, עד האולם ובחזרה בתום האירוע.

לאור הנוחות הרבה, מארגנים הסעות לחתונה גם כשמדובר במרחקים קצרים יותר, עבור נוסעים מבוגרים ועבור הצעירים שלא ינהגו לאחר שתיית אלכוהול.

מעבר לכך, רוב האנשים מכירים זה את זה ונוצרת אווירה מאד נחמדה עוד לפני החתונה, מוסיקה טובה ומצב רוח מרומם, שהם הכנה נפלאה לקראת האירוע בערב.

היערכות לקראת הנסיעה לחתונה

בני הזוג הם אלה אשר בדרך כלל שוכרים את האוטובוס ומבצעים את כל ההיערכות הלוגיסטית הכוללת כמה שלבים.

בתחילת ההיערכות בודקים מי מהמוזמנים מעוניין בהסעות לחתונה. בהתאם למידע זה הם מתאמים את מועד הנסיעה, גודלו של האוטובוס או המיניבוס והעלויות עם חברת ההסעות.

מנהלי חברת ההסעות מיומנים מאד בסוג זה של נסיעות. הם בוחנים על פי המידע שלהם את זמן הנסיעה המשוער מהעיר לאולם בהתאם למרחק הנסיעה, לדרכי הגישה המהירות ולפקקים הצפויים במיוחד אם מדובר בימי חמישי שבהם העומס בכבישים הוא רב יותר.

בנוסף לכך, קובעים נציגי החברה את נקודת האיסוף. בדרך כלל נפגשים בשעה שסוכמה במגרש חניה גדול בו קיים שפע של מקומות חניה ללא תשלום, האורחים מחנים שם את הרכבים שלהם והאוטובוס ממתין גם הוא במגרש זה כדי שיעלו עליו ויתחילו בנסיעה לחתונה כך שיגיעו בזמן לאירוע.

כדי להקל על המוזמנים, בני הזוג שולחים להם בווטס אפ מפת הגעה למתחם שבו ימתין להם האוטובוס כך שכולם יגיעו בזמן ולא יהיו עיכובים לא צפויים.

נהג האוטובוס מקבל רשימה מפורטת של המוזמנים האמורים להגיע כולל מספרי הטלפון שלהם או מקימים קבוצת ווטס אפ עם הפרטים של כולם כולל הנהג, כך שמתעדכנים אם מישהו מאחר או לא מגיע בסופו של דבר עקב מקרים לא מתוכננים.

יום החתונה

בבוקר יום החתונה מזכירים לכל האורחים את כל הפרטים לגבי הסעות לחתונה שעת המפגש והמיקום שבו ימתין האוטובוס. בנקודת המפגש, הנהג יוודא שכולם הגיעו ועלו על האוטובוס ורק אז הוא ייצא לדרך.

בתום החתונה בדרך כלל סביב חצות, הדי ג'י מבקש מהאורחים אשר הגיעו באוטובוס, שיצאו מהאולם ויגיעו לאוטובוס הממתין להם כדי לחזור לביתם. הנהג מוודא על פי הרשימה שכולם עלו שוב לאוטובוס ואם אכן כולם הגיעו, הוא יוצא לדרך הארוכה בחזרה לעיר המוצא.