כך תארגנו אירוע יוקרתי וביתי

כך תארגנו אירוע יוקרתי וביתי

יום הולדת סמלי וחשוב קרב ובא? הילדים מתקרבים לגיל מצוות ומתחשק לכם להזמין את כל המשפחה? ומה לגבי בואו של חג? או רצון להזמין את כל החברים כדי לציין בואה של שנה חדשה? אף פעם לא חסרות סיבות למסיבה, אך כאשר אנחנו מבקשים להפיק את האירוע בפועל, אנו עלולים למצוא עצמנו תחת מעמסה של משימות והכל בתוך חלון זמנים קצר.

כאשר האירוע מתקיים בתוך אולם או חצר אירועים, הרי שמרבית האולמות מקפידים להציע מגוון רחב של שירותים נלווים לצד ספקים. אם אתם נדרשים לתכנון והפקת אירוע בכוחות עצמכם, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לצלוח את האתגר בשלום.

קייטרינג איכותי

עוד לפני שאתם מתחילים לדאוג לכל מה שמסביב, הבטיחו לעצמכם את הנחת בכך שלא תצטרכו לעמוד ולבשל לגדוד שלם. כיום, ובעיקר לאור מגפת הקורונה ששינתה את עולם האירועים מן הקצה אל הקצה, חברות קייטרינג רבות מספקות שירותים גם לאירועים קטנים ומצומצמים, וזאת מבלי לפסוח על שפע של מטעמים משובחים וקולינריה מעודנת.

ניתן להזמין שירותי קייטרינג הכוללים עמדות הגשה מסוגננות וצוות של מלצרים, אך אם אתם מבקשים לשמור על האירוע מצומצם ואינטימי, הרי שגם אפשר להזמין מגשי אירוח יוקרתיים. בניגוד למה שאתם וודאי מדמיינים, מגשי אירוח אינם כוללים רק פירות או ירקות, וניתן להזמין בהם שפע של מטעמים ומאכלים החל ממנות ראשונות דרך משניות ועד לעיקריות וקינוחים.

כלים חד פעמיים

דבר ראשון הקלו על עצמכם את מלאכת הניקיון שתצפה לכם לאחר שהאירוע יסתיים, ודבר שני – דעו שתעשיית הכלים החד-פעמיים השתנתה רבות והיא איננה מה שאתם וודאי זוכרים מהמנגל השנתי או מהשירות הצבאי.

באפשרותכם להקים אירוע יפהפה ובלתי נשכח עם מראה יוקרתי ומזמין במיוחד. מכלי הגשה למנות ראשונות, שניות ועיקריות, דרך צלוחיות להגשת קינוחים ושלל חטיפים ומתאבנים. ישנם סכו"ם אשר נראים כה אמתיים עד שהמוזמנים שלכם יופתעו לגלות עד כמה הם קלילים ואינם מתכתיים.

מערכת סאונד

אינכם חייבים להידרש עכשיו למערכת סאונד יוקרתית או לסראונד. גם מערכות סאונד רגילות דוגמת רמקולים למחשב יכולים לעשות את העבודה מעולה. הקפידו למצב את הרמקולים בשתי הפינות המרכזיות של החדר ולצד שני קירות. באופן הזה, האקוסטיקה תדאג כבר להגביר את הסאונד ולייצר איכות קול טובה יותר.

אפשר למצוא מגוון רחב של רצועות קול שונות לליווי האירוע. אם מתחשק לכם אווירה קלילה ומזמינה אפשר לחפש אחר רצועות סאונד ביוטיוב של בוסה נובה או לחילופין מוזיקת ג'אז, אפשר גם לחפש מוזיקת קאבר של להיטים שונים עם כלים אקוסטיים בלבד, סגנון שנפוץ רבות בבופה של חתונות.

סידורי ישיבה

זה אמנם נדמה כמו סיוט ששמור רק לתכנון של חתונה באולם, אך מוטב לדאוג לסידורי ישיבה נוחים אשר יתאימו לכולם. הקפידו לוודא שאכן הבית או חצר הבית מסודרים ומותאמים למספר המוזמנים שעליו החלטתם ושהודיעו על הגעתם.

מאחלים לכם אירוע נפלא ובלתי נשכח!