חשיבות תכנון נכון של מערך הסעות לחתונה 

חשיבות תכנון נכון של מערך הסעות לחתונה 

הסעות לחתונה זמינות עבור מגוון רחב של לקוחות. פרמטר המרחק – כלומר המיקום של גן האירועים, האולם או המקום הנבחר – בהחלט נכנס לתמונה. לא קשה להבין למה: רוצים להתחתן במיקום ייחודי ומרוחק? שוקלים אולם אירועים בצפון או דרום בגלל המחירים האטרקטיביים? אל תקחו את זה כמובן מאליו שהאורחים שלכם יגיעו בקלות לחתונה שלכם. השאלה שיש לשאול בשלב זה היא כיצד מיקומים מרוחקים ישפיעו על נוכחות האורחים? האם יש אורחים שיוותרו על היום המאושר שלכם בגלל שאין לכם רכב שיכול לקחת מרחק כזה, או בגלל שהם לא רוצים לבלות שעות בנסיעה?

צוות המומחים של דורון חברת הסעות מספקים לנו מספר טיפים מועילים בנושא.

לדבריהם בעזרת שירות הסעות לחתונה של חברת דורון הסעות תוכלו לחסוך לעצמכם את ההתלבטות של זה וזה

מהן הסיבות שבגללן נרצה להזמין הסעות לחתונה?

אם החתונה מתקיימת רחוק מהמקום בו נמצאים רוב האורחים, מומלץ לשכור שירות הסעות. בהנחה שאתם ורוב האורחים שלכם גרים במרכז העיר, ואתם חולמים על חתונה אידילי בצפון – אין סיבה להתפשר ולוותר על החלומות שלכם. שירותי הסעות יכולים לפתור את הבעיות שלכם ולעזור לאורחים להתנייד בצורה חלקה.

גם אם לא מדובר בחלום אלא במציאות – כאשר חתן מהדרום וכלה מהצפון מחליטים לערוך את החתונה שלהם במרכז, לא פעם כדאי לשכור שירות הסעות שיביא את האורחים למקום החתונה ללא מאמץ.

זכרו – אם שותים לא נוהגים

יש לכם הרבה אורחים צעירים? האם יש הרבה אורחים שאוהבים לשתות? אתה מכיר את הקהל שלך הכי טוב, ואתה בהחלט רוצה שכולם ייהנו וילכו הביתה בשלווה בסוף הערב. ברגע שתאפשרו לאורחים שלכם לקחת את ההסעה אל החתונה וממנה, הם לא יחשבו פעמיים. כך תוכלו לשמור על האורחים שלכם ללא טרחה לחלוטין (וללא צורך בנהג תורן).

אגב, כאשר מיקום החתונה שלכם רחוק מהמקום שבו גרים רוב האורחים הצעירים שלכם, אתם צריכים להיות מודאגים יותר מהתנועה.

מהם היתרונות של הזמנת הסעות לחתונה ?

היתרון הראשון של הזמנת הסעות מסודרות לחתונה הוא שהאורחים יכולים להגיע לשם בקלות. לפעמים, לא מעט אורחים לא מגיעים לחתונה רק בגלל שהם צריכים לדאוג למסע לאולם. לאחרים אין רכב בכלל, אז גם אם הם היו רוצים להשתתף באירוע, הם לא יכלו. כמו כן, הסעה קטנה או גדולה לחתונה תהיה פינוק אמיתי לאורחים.

כל האורחים יכולים לחגוג עד השעות הקטנות ולשתות ללא הגבלה. חלקם ישלחו את כל האורחים הביתה בשלום.

כל האורחים שלכם יגיעו בוודאות

סיבה זו באה מכל הסיבות שהוזכרו. המיקום המרוחק, הרצון לחגוג ולשתות בבטחה, ועזרה למי שקשה להגיע – כל אלו מונעים מחלק מהאורחים שלכם להגיע חבל. הרי אתם מזמינים את הקרובים אליכם לגרום להם לשמוח אתכם, ואתם לא רוצים שהם לא יוכלו להגיע בגלל פרט טכני כלשהו.

החתונה תתחיל בזמן 

לוחות זמנים לחתונה משתבשים לעתים קרובות והכל מתחיל מאוחר מדי. כאשר החופה 20:00 מתעכבת ל-21:30, המנה העיקרית היא גם 23:00 וצפונה. הסיבה לעיכוב היא בדרך כלל אורחים מאוחרים. פתרון פשוט הוא לארגן הסעות כך שמספר גדול של אורחים יגיע יחד, והכי חשוב – בזמן.

עדיין יש שאלות?

צוות הנציגים המנוסה של דורון הסעות נמצא כאן כדי לענות לכם על כל שאלה ובקשה .

ניתן לתקשר עם נציגי החברה במייל בטלפון או בוואטסאפ.

בנוסף ניתן לדבר גם עם דורון מנכ״ל החברה בטלפון 052-4499807 או במייל doronHasaot@gmail.com

כתוב/כתבי תגובה