השכרת מסך ומקרן לחתונה

השכרת מסך ומקרן לחתונה

האירוע המרגש בחייכם מתקרב ואתם רוצים להיות מקוריים?
רוצים להעביר מצגת מרגשת לאורחים?
אם התשובה היא כן, יש לנו פיתרון מעולה בשבילכם! השכרת מקרן ומסך לחתונה?

מה אפשר להציג על מקרן ומסך בחתונה שלכם?

  • התשובה אינה חד משמעית כי השמיים הם הגבול. אפשר להציג מצגת תמונות עם השלבים בהיכרות שלכם וכיצד הקשר והאהבה שלכם התפתחה לחתונה שמאות אנשים באו לחגוג איתכם היום.
  • אפשר להציג סרטון אנימציה הממציג את התכונות שלכם, מה אתם אוהבים אחת בשניה וגם מה שאתם פחות אוהבים (בצורה הומורידסטית כמובן)
  • אפשר להציג סרטון או מצגת אותה הכינו החברים וקרובי המשפחה שלכם, לעיתים מדובר בהפתעה של ממש מצידם ואז הם ידאגו להשכרת המסך והמקרן לחתונה שלכם.
  • אפשר להציג את התמונות מיום הצילומים שערכתם כמה שעות קודם לערב הנפלא. התמונות שלכם תמיד ישמשו רקע טוב ויצרו אווירה ששמו אתכם בפוקוס של הערב.
  • עוד רעיון מדהים הוא להציג אנימציית רגע בזמן הריקודים. דיג'יים רבים מאוד אוהבים להקרין סרטונים כאלה כי הם משדרגים את האווירה "ומכניסים לעניינים" את המוזמנים. אחד הדברים החשובים ביותר בחתונה זה שרחברת הריקודים תהיה מלאה ומסך הקרנה עם סרטוני רקע יכול מאוד לעזור למשימה הזו.

איזה סוג של מסך כדאי להשכיר?

 

אז החלטתם להשכיר מסך לחתונה שלכם אבל אתם מבינים שיש סוגים רבים של מסכים, באיזה סוג תבחרו? שימו לב לאינפורמציה הבאה:

  • אם מדובר באירוע חיצוני באור יום, אסור לבחור מקרן ומסך כי רוב הסיכויים שהאורחים לא יוכלו לצפות במה שאתם מקרינים + יש סכנה גם של רוחות שיכולות להעיף את מסך ההקרנה אם לא קיבעתם אותו כראוי. ולכן באירוע שמתקיים בחוץ כדאי לבחור במסך רגיל, בדר"כ מסוג לד.
  • אם מדובר באירוע פנימי ואין סכנה של רוחות או בוהק של השמש מומלץ מאוד לשכור מקרן ומסך כי במחיר נמוך יחסית תזכו למסך הקרנה ענק, ובדר"כ למסך גדול יש יתרונות גדולים יותר.

 

איזה גודל של מסך כדאי להשכיר

אוקי, אז הבנתם בדיוק איזה סוג של מסך אתם צריכים להשכיר, אבל עכשיו נשאלת השאלה באיזה גודל תשכירו אותו. לשאלה זו יש תשובות רבות וננסה למנות את כולן פה.

  • ראשית, צריך לבדוק מה גודל הקיר עליו רוצים להעמיד את מסך ההקרנה. אם אין בעיה של גודל עדיף לבחור מסך כמה שיותר גדול.
  • מצד שני, חושב מאוד לדעת מה המרחק של האורחים מהמסך. לא נוח ולא נעים להושיב אותם קרוב מידי ולתת להם לצפות במצגת, סרטון או כל דבר אחר שתרצו להציג שם.

 

 

יש לכם שאלות נוספות על מסכים להשכרה? פנו לחברת דה בסט עוד היום ותוכלו להפיק אירוע שלא תשכחו עם המסכים הטובים בשוק, בגודל שאתם צריכים ובמחיר שווה לכל כיס. בהצלחה והמון המון מזל טוב!

כתוב/כתבי תגובה