איפור לאירועים בקיץ

איפור לאירועים בקיץ

עונת הקיץ מתקדמת אלינו בצעדי ענק וכולנו יודעים שהקיץ עמוס באירועים שונים. בין אם את חוגגת אירוע כלשהו כגון: חתונה ובין אם מוזמנת לאירוע קיץ, את בוודאי יודעת שמדובר על אירוע ייחודי ביותר, אך בד בבד, מדובר על אירוע אשר דורש הכנה רצינית בכל הנוגע לבחירת הנעליים, הביגוד התכשיטים וכמובן, הדבר החשוב ביותר: האיפור.

החום הכבד אשר שורר בישראל בשיאו של הקיץ עלול ליצור לא מעט בעיות באיפור כגון: מריחות של האיפור או נזילות של האיפור. הנזילות או המריחות הללו ללא ספק יוצרים פגמים שבולטים לעין ולמעשה יוצרים בדיוק את האפקט ההפוך ממה שכל אישה שואפת להשיג על ידי האיפור מלכתחילה. כאשר מדובר על איפור לאירועים בקיץ, יש צורך לבחור בסגנון האיפור המתאים, במוצרי האיפור הנכונים ועוד וזאת כדי שהאיפור שלך יהיה לא פחות ממושלם ויחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך האירוע כולו, בין אם את חוגגת את האירוע ובין אם את מוזמנת לאירוע.

טיפים טובים לאיפור לאירוע קיץ 

אם את מתחתנת בקיץ או חוגגת כל אירוע אחר בקיץ או אם את מוזמנת לאירוע בקיץ, את בוודאי תוהה מה עליך לעשות עם האיפור וכיצד את יכולה להיראות הכי טוב שאפשר, לנוכח מזג האוויר החם והלח בעונה הזאת. הנה כמה טיפים לאיפור לקראת אירוע בעונת הקיץ:

ראשית כל, כדאי מאוד לבחור באיפור קליל ואוורירי. איפור לקיץ חייב להיות קליל ואוורירי ביחס לאיפור בעונות אחרות. יש להשתמש במוצרי איפור המיועדים לקיץ ומכילים פחות חומרים אטומים ויותר חומרים נושמים וכן יש להשתמש בפחות חומר שמורחים על עור הפנים, כך לדוגמא: אם את מיישמת שכבת מייק אפ, כדאי להשתמש במברשת המתאימה ובמייקאפ מתאים לקיץ וכן כדאי שתמרחי שכבה דקה בלבד, כך שהשכבה המדוברת לא תכביד יתר על המידה על הפנים שלך וכן כף שלא תסתכני שהיא תתנתק מעור הפנים גם תחת עומס של זיעה ולחות.

טיפ נוסף הוא לשלב בין מוצרי איפור בעלי מרקם יבש כגון: פודרה וצלליות לבין מוצרי איפור בעלי מרקם רטוב יותר כגון: מייק אפ. השילוב המדובר יביא לרמת עמידות גבוהה יותר של האיפור ולסיכוי נמוך לכך שהאיפור יפגע באופן כלשהו ויצור מראה לא אסתטי.

צילום: PIXABAY

נשים רבות בוחרות בעונת הקיץ להשתמש בפודרה באיפור שלהן שכן המטרה של פודרה היא לקבע את האיפור ולהעניק מראה מט. המראה המדובר הוא מראה לא מבריק שמתאים מאוד לעונת הקיץ שבה מזיעים ומעוניינים להימנע מברק מיותר של עור הפנים.

כדאי מאוד להחליף את העיפרון שמשתמשים בו לאיפור לצורך תיחום עיניים בצללית מטושטשת והסיבה לכך היא שמרבית העפרונות עשויים משעווה והיא נוטה להימרח תחת עומס של חום ולחות. אם את לא רוצה לוותר על עיפרון, כדאי להיעזר במקלון אוזניים, לטבול אותו בצללית ולעבור על קו העיפרון על מנת ליצור שכבת מגן עדינה.

יש לבחור מוצרי איפור עמידים למים. מסקרה עמידה במים יכולה ללא ספק לגרום לך להימנע ממריחות של האיפור באזורים חשובים בפנים.

כיצד תדאגי שהאיפור יישאר מושלם לאורך האירוע כולו?

כאשר מדובר על איפור לאירוע בעונת הקיץ, את חייבת להביא עמך תיק איפור נייד. הסיכונים לכך שהאיפור ימרח וידרוש תיקון הם גבוהים מאוד בעונה זאת ולכן, כדאי שתביאי איתך מראש מגבונים להסרת איפור וכל מוצר איפור שרלוונטי לצורך תיקון האיפור שלך במקרה הצורך. כמובן שיש להביא רק מוצרי איפור איכותיים ועמידים מהסוגים שהוזכרו לעיל.

בשיתוף האקדמיה לאיפור מיקי בוגנים.

כתוב/כתבי תגובה