אטרקציות חדשניות לאירועים

אטרקציות חדשניות לאירועים

כמו תמיד, כאשר רוצים להפיק חתונה, בר מצווה או אירוע אחר, מתחיל החיפוש הזה אחר האטרקציות עבור האירוע. אך מהן בעצם אטרקציות לאירועים ולמה צריך אותן? האטרקציות הן תוספת עבור האירוע, מעבר לדברים הסטנדרטיים, אשר נועדו להוסיף ולהעצים את החוויה וגם להעניק ערך מוסף. הדברים הסטנדרטיים באירועים הם האולם בו מתקיים האירוע ומספק לכם את המיקום הפיזי לקיום האירוע; התקליטן אשר מספר את האווירה באירוע וכמובן האוכל ממנו כולם ייהנו. אך זהו רק הבסיס ועליו נרצה להוסיף אטרקציות אשר יוסיפו עניין לאירוע, יצבעו אותו בצבעים רעננים ויוסיפו לאווירת השמחה.

 

אטרקציות לאירועים יכולות להיות אטרקציות המוסיפות לאווירה, כמו למשל צוות רקדנים/רקדניות אשר יקפיץ את כולם על רחבת הריקודים; עמדות אוכל מעניינות אשר יהפכו את הארוחה לחוויה בפני עצמה; מתקנים מתנפחים עבור אירוע של ילדים ועוד אטרקציות מגוונות שאפשר למצוא.

 

אטרקציות לאירועים –  החיפוש אחר הדבר הבא

 

בחיפושנו אחר אטרקציות לאירועים תמיד נרצה לחפש את הדבר הבא, אטרקציות חדשניות לאירועים אשר מעניקות למוזמנים משהו חדש, משהו משופר, משהו המשלב טכנולוגיות חדשות ושעונה על דרישות הקהל ומספק להם חוויה אמתית. אטרקציות חדשניות לאירועים אינן חייבת להמציא מחדש את הגלגל, הן יכולות להתבסס על רעיון מוכר ומוצלח ולשדרג אותו ברוח התקופה, בדיוק כפי שעשתה חברת טאגבוקס עם עמדות הצילום לאירועים.

 

חברת טאגבוקס התבססה על אהבת הקהל לתמונות. בכל אירוע אוהבים להצטלם, ביחד ולחוד. יש לכך כמה סיבות טובות. ראשית כל רוצים לזכור את רגעי השמחה והתמונות הן מזכרת מתוקה לשנים ארוכות. הסיבה השנייה היא ההזדמנות לפגוש קרובי משפחה אשר הגיעו מרחוק והתקבצו יחדיו לכבוד האירוע; כאן תפגשו את אלו אשר אתם רואים רק לעתים רחוקות ובוודאי תרצו תמונות למזכרת איתם. והסיבה השלישית היא לנצל את ההזדמנות שהתלבשתם, התייפיפתם והתגנדרתם לכבוד האירוע.

 

אבל מה בעצם הופך את הצילום לאטרקציה חדשנית?  הקונספט החדשני הוא הפיכת ענייו הצילום לאטרקציה בפני עצמה, אטרקציה היוצרת אינטראקציה בין האורחים אשר אינם פסיביים בתהליך הצילום. הם מגיעים יחדיו לעמדת הצילום; מתרשמים מעמדת הצילום והתמונות המדליקות ורוצים גם הם תמונות מדליקות. עמדת הצילום , הנשלטת באמצעות מסך מגע,  הופכת את כל התהליך לחווייתי ומהנה. האורחים יכולים לבחור את סוג התמונה והאפקטים; להצטלם עם אביזרים, מסכים מיוחדים ועוד. אף פעם לא משעמם מסביב לעמדת הצילום.

 

באירועים רבים תוכלו למצוא צלמי מגנטים, כלומר צלמים המסתובבים בין האורחים, מצלמים תמונות ומדפיסים אותן על מגנטים מדליקים, דבר המעניק לאורחים מזכרת מדליקה ושימושית מהאירוע. עמדת הצילום של טאגבוקס עושה, בין היתר, שימוש במגנטים המודפסים במקום, דבר אשר נותן לכם שתי אטרקציות במחיר אחד.

 

עמדת צילום יכולה להתאים לכל סוגי האירועים, בעיקר בגלל העובדה שאנשים בכל הגילים נהנים ממנה. דבר הנותן פתרון טוב לאירועים ושמחות משפחתיות.