טבעות אירוסין - מאיפה מתחילים?


בתוך המבחר העצום של טבעות אירוסין איך אפשר למצוא את הטבעת המתאימה?

ישנם כל כך הרבה מקומות מהם ניתן להזמין טבעות אירוסין ועל מנת לעשות סדר ולעזור לך למצוא את הטבעת המתאימה, ריכזנו את הטיפים הבאים.

מה ההבדל בין טבעות נישואין לטבעות אירוסין?

בשלב הראשון עליך לדעת מה ההבדל בין טבעת נישואין לבין טבעת אירוסין.
טבעת נישואין היא הטבעת שאיתה מקדשים מתחת לחופה. לפי ההלכה אסור לשבץ יהלומים בטבעות הנישואין, לכן מדובר בדרך כלל בטבעות העשויות חישוק חלק מזהב.
טבעת אירוסין מוענקת במעמד הצעת הנישואין כאשר הגבר מציע לאהובתו להתחתן. בטבעות אירוסין אפשר לשבץ כמה יהלומים שרוצים ולהתפרע עם הדימיון בצורת עיצוב שלהן.

wedding rings

למה נהוג שטבעת אירוסין היא טבעת יהלום?

החל משנות ה-30 של המאה הקודמת, החל להיות נפוץ שטבעות האירוסין הן טבעות יהלום, ועד היום רוב טבעות האירוסין הנרכשות בעולם המערבי הן טבעות יהלום. בגלל היותו חומר עמיד שמחזיק מעמד היטב לאורך שנים רבות, קיבל היהלום משמעות רומנטית של זוגיות חזקה ועמידה כמו יהלום, שתחזיק מעמד היטב לנצח.

מחירי טבעות אירוסין

כדאי לדעת שליהלום המשובץ בטבעת האירוסין יש משקל כבד על מחיר הטבעת. טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא רחב וניתן למצוא טבעות במחירים שונים. כל אחד משקיע בטבעת כמה שמתאים לו, החל מ-1,000 ש"ח ועד מאות אלפי שקלים.
מומלץ לקרוא בהרחבה על מחירי טבעות אירוסין.

איפה כדאי לקנות טבעות אירוסין?

רכישת טבעת אירוסין ישירות מהיצרן יכולה להוזיל את המחיר באופן משמעותי שכן לא צריך לשלם על פערי התיווך. על כן, עדיף לקנות טבעת אצל יצרן יהלומים. בנוסף לכך, מקום אשר הינו חבר בורסת היהלומים נחשב למקום אמין יותר שבו יותר בטוח לרכוש טבעת אירוסין.

איך לקנות טבעת שהיא תאהב?

חשוב על טעמה של חברתך באופנה באופן כללי, התייעץ עם חברות טובות שלה והקשב היטב לרמזים שזוגתך עשויה לרמוז לך כשהיא מנסה לגרום לך להבין שהיא רוצה שתציע לה. כשאתה הולך להתסכל על טבעות כדאי לקחת איתך טבעת של בת הזוג שלך שאתה יודע שהיא משתמשת בה, כדי שתוכל לבחור את גודל הטבעת המתאים לה. אל תשכח לברר לגבי מדיניות החזרת / החלפת הטבעת ולשמור את הקבלה. מומלץ לקרוא על איך לבחור טבעת אירוסין?

הכתבה והתמונה באדיבות דיאמונד ספינקס.
יש לכם מה להוסיף בנושא חיפוש טבעת אירוסין? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"