חופונים חמים לשמלות כלה:


לכל החופונים לשמלות כלה >


שמלות כלה יד שנייה


אם את רוצה שמלת כלה זולה ואת גם דואגת לאיכות הסביבה, את יכולה לחפש שמלת כלה יד שנייה.

שמלות כלה יד שנייה ניתן להשיג לא רק באתרי יד שנייה באינטרנט, אלא גם בחנויות וסלוני כלות. חלק משמלות הכלה הזולות המוצעות להשכרה או למכירה הן משומשות, כלומר נלבשו בעבר על ידי כלות אחרות.

שמלת כלה יד שנייה מסלון כלות - חיסכון בזמן

בסלון כלות שמוכר או משכיר שמלות כלה תוכלי למצוא מבחר גדול של שמלות כלה זולות יד שנייה. לעומת זאת, כלה שמוכרת את שמלתה כנראה מוכרת שמלה אחת בלבד, כך שאין ממש מבחר. לא תוכלי להתרשם מסגנונות שונים של שמלות כלה: קלאסיות, וינטאג', פשוטות, צנועות, יוקרתיות וכדומה. את יכולה לנסוע לכמה כלות שונות שמוכרות את שמלת הכלה שלהן, אך זה דורש זמן רב וגם הוצאה נוספת על דלק.

שמלות כלה זולות

המחיר בה מוכרת כלה את שמלתה הוא כנראה מחיר זול, אך לא בהכרח יותר זול מהמחיר לשמלות כלה משומשות שמוכרים בסלוני כלות. מעבר לכך, מכלה פרטית לא תוכלי לשכור את השמלה (כמו שניתן לעשות בסלוני כלות ולרוב זה מוזיל את המחיר), אלא רק לקנות.

יתרון נוסף לרכישת (או השכרת) שמלה בסלון כלות על פני רכישה מכלה פרטית הוא שתוכלי לנסות לקבל בסלון הכלות דיל לאיפור ותסרוקת כלה. בנוסף לכך, יוכלו לעזור לך להתלבש ולהתארגן ביום החתונה.

חפשי אחר פגמים בשמלה

בדקי היטב את השמלה וחפשי אחר פגמים כמו קרעים, חוטים שיוצאים וכתמים. אם מצאת פגם קטן בשמלה חשבי אם הוא פגם קטנוני שרק את רואה, כי את מסתכלת היטב או שהוא בולט לעין. תשקלי אם את מעוניינת בשמלת הכלה למרות הפגם הקטן.

אם מדובר בקרע קטן יתכן שאפשר יהיה לסדר אצל תופרת ועדיין המחיר יצא משתלם. שאלי את סלון הכלות אם הם עובדים עם תופרת וכמה יעלה התיקון. אם אין לסלון הכלות תופרת שתוכל לעשות את התיקון או אם מחיר התיקון נשמע לך גבוה מדי, תוכלי לקחת את שמלת הכלה לתופרת פרטית.

אם מצאת פגם בשמלה והחלטת בכל זאת לקנות את שמלת הכלה תוכלי לבקש שיורידו לך את המחיר אם הוא נראה לך גבוה מדי. אם את שוכרת את השמלה תתעקשי שיציינו בכתב את הפגם שמצאת בשמלה, כדי שלא יאשימו אותך אחר כך שאת פגמת בשמלה.

יש לכם מה להוסיף בנושא שמלות כלה יד שנייה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"