חופונים חמים לשמלות כלה:


לכל החופונים לשמלות כלה >


שמלות כלה – טעויות נפוצות


רשימה של טעויות שעלולים לעשות כשבוחרים שמלות כלה.

שמלת כלה היא אחת הבחירות החשובות והקשות ביותר שתצטרכי לעשות במהלך ארגון החתונה, משום שאם לא תהיי שלמה עם שמלת הכלה שלך את עלולה להרגיש אי נוחות במהלך החתונה.

כדי לעזור לך לבחור שמלת כלה שמתאימה לך מבין אינספור שמלות כלה שקיימות הכנו רשימה של טעויות נפוצות בבחירת שמלות כלה.

דיאטה

כלות רבות מתכננות לעשות דיאטה לקראת החתונה וחלקן לוקחות שמלת כלה במידה קטנה יותר מהמידה שלהן מתוך כוונה לרזות. קחי בחשבון שגם אם יש לך את כל הרצון לרזות לקראת החתונה, יתכן שלא תצליחי להוריד במשקל כמו שתכננת. תקופת ארגון החתונה היא תקופה בה יש לחצים רבים ונשים רבות מתמודדות עם לחצים באמצעות אוכל. בחרי שמלה שמקבלת אותך כמו שאת.
בשביל להימנע מהרגשת מבוכה או אי נעימות בררי בטלפון לפני שאת מגיעה למקום אם קיימות שמלות כלה במידות המתאימות לך.

מחטב

אם את מתכננת ללבוש מחטב בחתונה כדאי מאוד להגיע איתו למדידות של שמלת הכלה ולוודא שהשמלה נראית טוב גם עם המחטב. כשלובשים מחטב עשויים להיווצר "גלים" בעור (גם אצל בחורות רזות) ואת עשויה להרגיש לא בנוח עם זה.

לנשום עם מחוך

אם בחרת בשמלת כלה עם מחוך, כשסוגרים לך את המחוך ביום החתונה תוודאי שלא סגרו אותו חזק מדי ושאת יכולה לנשום בקלות. היום הוא מרגש מאוד ואם לא תוכלי לנשום כמו שצריך את עלולה למצוא עצמך מעולפת.

שמלות כלה

לחצי כאן לצפייה בתמונות של שמלות כלה קלאסיות >

שמלה נוחה

אם תכנעי רק למראה השמלה ותקחי אותה למרות שהיא לא נוחה לך יהיה לך קשה בצילומים המקדימים ביום החתונה ובריקודים. תזכרי שהיום הזה הוא שלך ואת צריכה להרגיש בו בנוח. בזמן שאת מודדת את שמלת הכלה חשוב לזכור למצוא כיסא ולשבת עם השמלה כדי לוודא שתוכלי לשבת איתה בקלות. צריך ביום החתונה גם לשבת לנוח מדי פעם.

אורך השמלה ונעלי כלה

שמלות כלה רבות מגיעות ממש עד לרצפה. קחי בחשבון שהאורחים בחתונה יתקרבו אלייך, יחבקו וינשקו אותך והם עלולים לדרוך על השמלה ותוך כך היא עלולה להיקרע. בכדי ששמלת הכלה שלך לא תהיה יותר ארוכה ממה שצריך מאוד מומלץ לרכוש נעלי כלה לפני שמסתכלים על שמלות כלה או לפני העבודה על תיקונים בשמלת כלה שבחרת. אם תבואי למדידות עם נעלי כלה אותן את רוצה ללבוש ביום החתונה התופרת תוכל להתאים כמו שצריך את אורך שמלת הכלה.

תיקונים בשמלה

גם אם נשארו רק כמה תיקונים קטנים בשמלה כדאי שתגיעי ותמדדי אותה בזמן סביר לפני החתונה, כך שתוכלי לוודא שכל התיקונים בוצעו לטעמך ותוכלי לעשות תיקונים נוספים במידת הצורך. החתן צריך להיות מופתע משמלת הכלה שלך, אבל את צריכה לדעת בדיוק איך היא נראית לפני יום החתונה כדי שלא יהיו שום הפתעות לא נעימות.

מחיר שמלות כלה

אל תסתכלי על שמלות כלה שאינן מתאימות לתקציב שהגדרת. את עלולה להוציא סכום גדול יותר ממה שהתכוונת להוציא על שמלות כלה או להתאכזב שראית שמלת כלה ממש יפה, אבל היא לא בתקציב שלך.
כלות רבות נוטות לחשוב שסלון כלות או סטודיו לעיצוב שמלות כלה שלוקח מחירים גבוהים הוא בהכרח איכותי ומקצועי, ולעומת זאת, סלון כלות או סטודיו שלוקח מחירים נמוכים הוא בהכרח באיכות נמוכה, חסר ניסיון או שאינו מקצועי. צריך לזכור שלא ניתן להסתמך על המחיר בלבד על מנת להסיק לגבי האיכות או המקצועיות של העסק. יש לבדוק באינטרנט אם קיימות על העסק חוות דעת טובות ולא להסיק מסקנות נחפזות על סמך המחיר בלבד. קראי על מחירי שמלות כלה.

הינומה ושל

אל תניחי שהינומה ושל כלולים במחיר שנתנו לך לשמלת כלה. יתכן שבמקומות מסוימים שמספקים שמלות כלה צריך לשלם תוספת מחיר על פריטים נוספים שאינם שמלת כלה. בררי מראש אם המחיר שקיבלת כולל הינומה ושל וכן בררי את כל פרטי העסקה, כמו מועד החזרת הפריטים אם הם להשכרה, תנאי התשלום, כמות המדידות וכדומה.

התארגנות ביום החתונה

אם בחרת להתארגן בסלון כלות, אל תניחי שאת הכלה היחידה שמתארגנת במקום ביום החתונה, את עלולה להתאכזב אם תגלי ביום החתונה שיש כלות נוספות שמתארגנות שם ותחושי שגונבים לך את הפוקוס המגיע לך ביום חתונתך. בררי מראש כמה כלות מתארגנות באותו סלון כלות ביום החתונה שלך, כדי שלא תתאכזבי.

בחירת המלווה

טעמה האישי של המלווה יכול להשפיע עליך עד כדי כך שתבחרי שמלת כלה שלא לטעמך שלך או שתוותרי על שמלת כלה שממש אהבת. המלווה תפקידה לתמוך בך ולתת לך הרגשה טובה. עם זאת, היא צריכה לחוות את דעתה, אז כדאי לבחור במלווה עם טעם דומה לשלך בביגוד. לא כדאי לקחת יותר מדי מלווים, כי ככל שיותר אנשים יחוו דעתם על שמלת הכלה שלך כך כנראה שתרגישי יותר מבולבלת.

סגירת שמלת כלה

מרגע שבחרת את השמלה שתלווה אותך לאורך כל יום החתונה אל תמשיכי להסתכל על שמלות כלה. אם תמשיכי להסתכל את עלולה להתחיל לפקפק ולחשוש ששמלת הכלה שבחרת לא מספיק טובה בשבילך. תהיי שלמה עם הבחירה שעשית בנוגע לשמלת הכלה שלך. קראי גם על הזמנת שמלות כלה באינטרנט.

יש לכם מה להוסיף בנושא שמלות כלה - טעויות נפוצות? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"