חופונים חמים לשמלות כלה:


לכל החופונים לשמלות כלה >


שמלות כלה – מחירים


שמלות כלה קיימות בטווח מחירים רחב. מחיר שמלות כלה מושפע מכמה גורמים עליהם נפרט כאן.

שמלות כלה תוכלי למצוא בטווח מאוד רחב של מחירים החל מ-500-15,000 ש"ח. קיימת נטייה לחשוב שמחיר גבוה של שמלות כלה בהכרח מעיד על טיב סלון הכלות המספק אותן, ולעומת זאת שמלות כלה זולות מחירן הנמוך מעיד על איכות ירודה. חשוב לדעת שאין להסתמך על המחיר בלבד בכדי לקבוע אם העסק איכותי או לא והכי טוב לבחור את סלון הכלות על סמך המלצות של חברים או המלצות שקראת באינטרנט. צפי ברשימת מעצבי שמלות כלה.

שמלת כלה קלאסית

כנסי לגלרית התמונות של שמלות כלה, שם תוכלי לבחור לצפות בתמונות לפי נושא, למשל לפי שמלות כלה וינטאג', שמלות נפוחות, צנועות ועוד. תוכלי גם ללחוץ "אהבתי" כדי לשמור בפרופיל שלך את התמונות שאהבת!

מה משפיע על מחירי שמלות כלה? הנה כמה גורמים המשפיעים על המחיר.

קולקצית שמלות כלה

בסלוני כלות רבים נוהגים להוציא בכל שנה קולקצית שמלות כלה חדשה. לרוב עבור שמלת כלה מקולקציה של שנים קודמות תשלמי פחות מאשר על קולקציה חדשה. כמו כן, יש חשיבות למספר הפעמים בהן השמלה נלבשה. ככל שכמות הפעמים שהשמלה נלבשה גדולה יותר, כך המחיר עבורה צריך להיות נמוך יותר.

מורכבות שמלת הכלה

המחיר משתנה גם בהתאם למורכבות השמלה והזמן שלקח למעצבת שמלות הכלה ליצור אותה. כשבודקים מה המחיר של שמלת כלה חשוב לברר אם כלולים במחיר גם הינומה ושל, ואם ניתן לרכוש גם אביזרים נלווים שמתאימים לשמלה כמו נעלי כלה ותכשיטים.

השכרה או רכישת שמלה

כשבודקים מחירי שמלות כלה חשוב לשאול אם המחיר הוא להשכרה או לרכישת השמלה. ברוב המקרים המחיר להשכרת שמלה יהיה נמוך מאשר המחיר לרכישתה, אך לעיתים ניתן למצוא מבצעים טובים של עסקים שמוכרים קולקציות ישנות או שמלות כלה שנלבשו פעמים רבות.

תיקונים / עיצוב אישי

אם יש לבצע תיקונים בשמלת הכלה המחיר יקבע בהתאם לסדר גודל התיקונים הנדרשים בשמלה. ישנן כלות שמזמינות שמלת כלה בעיצוב אישי והשמלה נתפרת במיוחד עבורן. מחירי שמלות כלה בעיצוב מותאם אישית כמובן גבוהים יותר ממחירי שמלות קיימות.

חומרי גלם

למחירי חומרי הגלם ישנה השפעה מהותית על מחירי שמלות כלה. טווח המחירים של בדים המתאימים לעיצוב שמלות כלה הוא רחב, כך שמחירי שמלות כלה מושפעים ממחירי הבדים שנבחרו לעיצובן. מעבר לכך, מחירן של שמלות כלה המורכבות מכמה שכבות בדים או שמלות כלה עם שיבוץ אבנים יפות עשוי להיות גבוה לעומת שמלות כלה העשויות מפחות חומרי גלם.

מיתוג

ישנם מעצבי שמלות כלה גדולים ונחשבים שרף המחירים שלהם מאוד גבוה מתוך כוונה לשמור על תדמית של סטודיו יוקרתי. במקומות אלה ישנו סיכוי קטן מאוד שתוכלי למצוא שמלות כלה זולות. המחיר הגבוה אינו בהכרח מעיד על איכות העסק ואיכות שמלות הכלה שלו. כדאי מאוד לבדוק באינטרנט אם קיימות על העסק חוות דעת טובות ולא להסתמך על כך שהמחיר הגבוה מעיד על איכות גבוהה.

שמלות כלה
אין להסתמך על המחיר בלבד בכדי לקבוע אם סלון הכלות מקצועי

מיקום גיאוגרפי

מיקומו הגיאוגרפי של סלון הכלות יכול להשפיע על מחירי שמלות כלה. יתכן כי מחירי שמלות כלה במרכז הארץ יהיו גבוהים יותר מהמחירים בשאר אזורי הארץ. הסיבה לכך היא שריכוז המתחתנים שגרים במרכז הארץ גבוה בצורה ניכרת מריכוז המתחתנים בשאר האזורים, וכשהביקוש גבוה המחיר עולה. יתכן שתמצאו שמלות כלה באשדוד ובחיפה בזול לעומת מחירי שמלות הכלה בתל אביב.

עונת החתונות

לא רק בתחום שמלות כלה, אלא גם בשאר תחומי החתונה השונים, תמצאי שעונת החתונות משפיעה בצורה ניכרת על המחירים. בעונה שבה יש פחות חתונות מחירי שמלות כלה נמוכים יותר מאשר בעונה עמוסת חתונות. בעונה החלשה מבחינת כמות החתונות ניתן למצוא יותר מבצעים והנחות על שמלות כלה.

עוד על מחירי שמלות כלה:
יש לכם מה להוסיף על מחירי שמלות כלה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"