חופונים חמים לתקליטנים לחתונה:


לכל החופונים לתקליטנים לחתונה >


פגישות עם תקליטנים לחתונה


מה לבדוק ולמה כדאי לשים לב בפגישות עם תקליטנים לחתונה?

לפני שאתם יוצאים ונפגשים עם תקליטנים לחתונה כדאי שתדעו אילו דברים חשוב לבחון בפגישה עם תקליטן. כמובן שלפני שאתם קובעים פגישה עם תקליטן יש לוודא איתו טלפונית אם בתאריך החתונה שלכם הוא פנוי ואם הוא נותן שירות באזור בו אתם מתחתנים.

הקשבה לרצונות שלכם

מכיוון שמוסיקה הוא עניין של טעם ובוודאי אתם רוצים שבחתונה שלכם תהיה מושמעת מוסיקה שאתם וחבריכם אוהבים, חשוב שהתקליטן לחתונה שתבחרו יהיה קשוב אליכם. ספרו לו בפגישה על הציפיות שלכם מבחינת הסגנון המוסיקלי שיושמע באירוע.

תקליטן לחתונה

לבקש לראות את התקליטן בפעולה

מקובל שבפגישה עם תקליטן לחתונה מסתכלים על סרטונים של חתונות בהם תיקלט הדי.ג'יי לצורך התרשמות מעבודתו. אם אתם רוצים אתם יכולים גם להגיע לאירוע ולראות אותו מתקלט שם.

שימו לב, שבמהלך האירוע יש אנשים שניגשים אל התקליטן ומבקשים שישמיע שירים מסוימים. אם אינכם מעוניינים שהתקליטן יקבל בקשות מהקהל תסכמו איתו שהוא מקבל הוראות רק מכם או מאדם שמיניתם לכך.

בקשו לראות את החוזה

לא צריך להתבייש, גם אם עדיין אתם לא בטוחים שזה התקליטן שתקחו לחתונה שלכם, כדאי שתקראו את החוזה שלו כדי לוודא שתנאי התשלום, הביטול וכדומה מקובלים עליכם. אם זה אפשרי בקשו לקבל את החוזה הביתה (אפשר גם במייל) כדי שתוכלו לעבור עליו לאט וללא לחץ ואולי אפילו להעביר אותו לאחד ההורים ליתר ביטחון.

אם משהו בחוזה לא מקובל עליכם העלו את העניין בשיחה עם התקליטן לחתונה ובקשו לשנותו. לעיתים ישנם תנאי ביטול מוגזמים או סכום מקדמה לא הגיוני, וזה בסדר לדבר על זה עם התקליטן אם זה נראה לכם לא בסדר. קראו על חוזה עם תקליטן לחתונה.

תזכורת לפני האירוע

שבוע לפני החתונה כדאי להתקשר לתקליטן לחתונה ולוודא שהוא מגיע בשעה שקבעתם, שהוא יודע בדיוק מה שיר החופה שלכם, שיר שבירת הכוס ושיר הסלואו או 2 שירי הסלואו שלכם.

יש לכם מה להוסיף בנושא פגישות עם התקליטן לחתונה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"