חופונים חמים לתקליטנים לחתונה:


לכל החופונים לתקליטנים לחתונה >


תקליטן לחתונה – טעויות נפוצות


לפניכם רשימה של טעויות נפוצות שעלולים לעשות כשבוחרים תקליטן לחתונה.

לפני שנפגשים עם תקליטנים לחתונה כדאי לעבור על רשימת הטעויות הנפוצות הזו.

לסכם את הדברים בעל פה

זוגות רבים שעומדים להינשא חוששים כשמתבקשים לחתום על חוזה עם ספק חתונה. אל תחששו, אלא להיפך – עדיף לכם שכל הפרטים יהיו מסוכמים ומפורטים בכתב באופן ברור וחד משמעי. כשאתם נפגשים עם תקליטנים לחתונה והם נותנים לכם חוזה, אל תמהרו לחתום. קודם כל, תוודאו שכל הפרטים לגבי האירוע שלכם נכונים ושכל הסעיפים נראים לכם בסדר. קראו בהרחבה על חוזים עם תקליטנים לחתונה.

תקליטן לחתונה

שוכחים לסכם על שעות עבודה

לא מעט זוגות מתחתנים שוכחים לדבר עם תקליטנים לחתונה על שעת תחילת וסיום העבודה. חשוב שגם הפרטים האלו יהיו ברורים לכם, וכמובן שעדיף שיהיו מצויינים בכתב.
כמו כן, בררו עם התקליטן לחתונה אם יש לו תקליטן גיבוי שמגיע איתו לאירוע לכל מקרה שהוא. פרט זה חשוב על מנת שלא חלילה תמצאו עצמכם ללא תקליטן בחתונה שלכם.

בחירת תקליטן לחתונה על סמך המחיר בלבד

ישנה נטייה לקפוץ למסקנות נמהרות כששומעים מחירים שלוקחים תקליטנים, ולחשוב שתקליטן יקר הוא בהכרח תקליטן מצוין ותקליטן זול הוא לא מקצועי. מחיר גבוה או מחיר נמוך אינם מעידים כלל על טיבו ורמת מקצועיותו של תקליטן. תקליטן לחתונה יש לבחור על סמך חוות דעת או המלצות שקיבלתם עליו, לפי טעמכם האישי וההתרשמות שלכם ממנו בפגישה איתו. עוד על בחירת תקליטן לחתונה.

להזמין אטרקציות לחתונה מהתקליטן בלי להשוות מחירים

אם התקליטן לחתונה שלכם מציע לכם אטרקציות וגימיקים שונים לחתונה (כמו זיקוקים, קרח יבש, בועות סבון, בובות ענקיות שמסתובבות ברחבה), דבר ראשון חשבו אם אתם באמת מעוניינים בהם ויכולים להרשות לעצמכם אותם. בנוסף, אם החלטתם שאותן אטרקציות נשמעות לכם מתאימות לאירוע שלכם ויכולות להוסיף לו, אל תסגרו את החבילה הזו ישר דרך התקליטן למרות הנוחות. דברו עם עסקים המתמחים בגימיקים לחתונה והשוו מחירים. יתכן שזה יעלה לכם פחות, כי לעיתים זה חוסך דמי תיווך.

לזרוק בעל פה שמות של שירים שאתם רוצים בחתונה

בוודאי תרצו לבחור בעצמכם את שירי החופה, הסלואו הראשון ושירים נוספים. אל תצפו שהתקליטן יזכור את השירים שרציתם. הוא מתקלט בחתונות נוספות ולא יכול לזכור בעל פה את השירים של הזוגות. רצוי לתת לתקליטן רשימה מסודרת של השירים שאתם רוצים שיהיו בחתונה שלכם ולציין ליד כל שיר באיזה חלק בחתונה הוא יושמע.

יש לכם מה להוסיף לרשימת הטעויות הקשורות לתקליטן לחתונה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"