חופונים חמים לתקליטנים לחתונה:


לכל החופונים לתקליטנים לחתונה >


תקליטן לחתונה – איך לבחור?


אם חשוב לכם שהמוסיקה בחתונה שלכם תהיה לטעמכם, כדאי לבחור בתקליטן לחתונה שיאפשר את קביעת הקו המוסיקלי של האירוע יחד איתכם.

מהם הדברים שצריך לבחון כשמחפשים תקליטן לחתונה? איך בודקים אם התקליטן מקצועי? כמה זה עולה?

צוות מומחה במוסיקה לאירועים ובסוג המוזיקה המתאים לכם ולאורחים שלכם

שאלו חברים שהתחתנו לאחרונה מי היה התקליטן שלהם בחתונה וחפשו באינטרנט חוות דעת על תקליטנים לחתונות. הסתכלו באינטרנט גם על חוות דעת שליליות אם נכתבו כאלה, הן לרוב אמינות יותר.

ישנם תקליטנים אשר מתקלטים בעיקר במסיבות ומועדונים. רצוי לבחור בדי ג'יי שמתמחה בתחום המוסיקה לחתונה, כדי שידע איזה סוג מוסיקה ואילו שירים מתאימים לחתונות וממלאים את רחבת הריקודים גם באירועים שבהם חלק מהקהל מבוגר ושונה מזה המגיע למועדונים. כמו כן, יש לכם הרבה אורחים ותרצו שכמעט כל אחד מהם ישמע שיר אהוב וירקוד במהלך הערב. לכן, אם ישנן קבוצות מיוחדות שיאהבו מוסיקה מיוחדת (מוסיקה ברוסית, באמהרית, שירים חסידיים, שירי שנות ה-60 וכדומה) חשוב בעת בחירת הדי ג'יי לוודא שהוא מתמחה גם בשירים מהסוג הדרוש. בדקו האם הוא אכן בקיא בלהיטים עדכניים במוסיקה הספציפית שאתם והאורחים שלכם תאהבו.

תקליטן לחתונה

התרשמו בשיחת הטלפון עם הדי ג'יי לחתונה אם הוא מתאים לכם מבחינת האופי, אם הוא נשמע לכם סבלני וקשוב. קבעו איתו פגישת היכרות ובקשו לצפות בסרטון חתונה בה הוא תיקלט. כמו כן, בקשו לשמוע מספר שירים שהוא ממליץ להשמיע בחתונה.

בררו כמה אנשי צוות מגיעים עם התקליטן לחתונה. תקליטן מקצועי ידאג שגיעו איתו לאירוע תקליטן גיבוי וטכנאי סאונד.

קביעת הקו המוסיקלי של האירוע

רוב הזוגות רוצים לקבוע אילו שירים או לפחות איזה סגנון של שירים יהיו בחתונה שלהם. כשאתם בוחנים אם די ג'יי מסוים מתאים לכם בררו איתו אם תוכלו להגיד לו אילו שירים אתם מעוניינים שיהיו בחתונה ושהוא אכן יכבד את דרישותיכם.

חלק מהתקליטנים לחתונה אף יספקו לכם דיסקים עם שירים המתאימים לחתונה, כדי שתוכלו לבחור מתוכם את השירים המתאימים לכם. אם קביעת סגנון המוסיקה חשובה לכם דברו עם התקליטן לחתונה על איזו מוסיקה תהיה בכל חלקי האירוע: קבלת הפנים, בכניסה לחופה, בשבירת הכוס, בזמן האוכל ובזמן הריקודים.

מחיר ותנאים

כשאתם מבררים מה המחיר לדי ג'יי לחתונה בררו גם מה המחיר כולל. חלק מהתקליטנים מספקים גם שירות של הקלטת ברכת כלה, חבילות של אטרקציות לאירועים (כמו דובי קוטב שמגישים צ'ייסרים לרוקדים ברחבה, עשן כבד, קונפטי ועוד) וכן כנריות לחתונה, סקסופוניסט וכדומה.

אתם יכולים להתמקח עם הדי ג'יי ולהוריד את המחיר בכמה מאות שקלים או להתמקח על תוספת לחבילה ולקבל מתנה כלשהי (כמו ברכת כלה). אל תשכחו לשאול מהם תנאי התשלום ותנאי הביטול (לא עלינו). מומלץ לעבור על רשימת השאלות שכדאי לשאול תקליטן לחתונה.

בררו עם הדי ג'יי אם יש לו חוזה או הסכם התקשרות שתוכלו לחתום מולו. בדקו אם החוזה כולל את כל הדברים החשובים כמו המחיר, תנאי התשלום, תנאי הביטול וכדומה. אל תתנו לאף אחד לזרז אתכם - קראו היטב את החוזה וודאו שכל הסעיפים מקובלים עליכם.

שעות עבודה

סכמו מראש (ורצוי בכתב) באיזו שעה הצוות יגיע לאולם האירועים, באיזו שעה יתחילו להשמיע את המוסיקה המתאימה לקבלת הפנים ועד איזו שעה ימשיכו לתקלט.

יש לכם מה להוסיף בנושא תקליטן לחתונה? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"