חופונים חמים לצילום אירועים:


לכל החופונים לצילום אירועים >


צילום חתונות – בחירת מלווים


כמה דברים חשובים על התפקידים של האנשים שילוו אתכם במהלך ההתארגנות והצילומים המקדימים.

מקובל שלהתארגנות ולמקומות בהם מצטלמים ביום החתונה לפני האירוע מגיעים מלווים.

למה צריך מלווים?

המלווים מגיעים כדי לסייע בכל מה שתצטרכו וכן לתמוך בכם, לעודד אתכם ולעשות מצב רוח טוב. כדאי שהאנשים שאתם בוחרים שיהיו המלווים שלכם יהיו חברים טובים שכיף לכם איתם ואתם נהנים בחברתם.

צילום חתונות

אילו תפקידים המלווים צריכים למלא?

מעבר לשמירה על מצב רוח מרומם של החתן והכלה למלווים יש עוד כמה תפקידים חשובים.

עזרה בארגון

יתכן מאוד כי ביום החתונה תצטרכו להרים טלפונים למקומות שונים, כדי לסדר דברים שצצו ברגע האחרון ודורשים טיפול. במקום שהטלפונים יפריעו לכם במהלך ההתארגנות והצילומים המקדימים לחתונה מנו את אחד המלווים שיהיה אחראי על טיפול בדברים אלו ושינסה לחסוך מכם כמה שיותר טלפונים וכאבי ראש.

שמירה על חפצים

תנו למלווים שלכם לשמור על הדברים החשובים לכם בזמן שאתם עסוקים בצילומים, כי אסור להשאיר דברים ברכב. רכב חתן וכלה הוא מאוד בולט ומושך תשומת לב, אם תשאירו דברים ברכב הם עשויים לפתות פורצים לבדוק מה השארתם. קראו על טעויות נפוצות בצילום חתונות.

אוכל ושתייה

מאחר ותהיו עסוקים בהתארגנות, צילומים ומחשבות על האירוע יתכן כי תשכחו שאתם צריכים לשתות ולאכול מדי פעם. המלווים צריכים להזכיר לכם את זה ואפילו להידחף מדי פעם לתמונות עם בקבוק מים.

מכיוון שלמלווים יש תפקידים חשובים עדיף שהם יהיו אנשים אחראיים ולא "מעופפים".

הצטלמו עם המלווים

ברור שהרוב המוחלט של התמונות מהצילומים בחוץ צריך להיות התמונות של החתן והכלה, אבל אל תשאירו את המלווים לגמרי מחוץ לתמונה. תעשו איתם כמה תמונות כיפיות, כדי שירגישו שגם הם חלק מהעניין. שתפו אותם ודברו איתם בין תמונה לתמונה, כדי שלא ירגישו שאתם "מייבשים" אותם.

יש לכם מה להוסיף בנושא בחירת מלווים לצילום חתונות? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"