חופונים חמים לאטרקציות לחתונה:


לכל החופונים לאטרקציות לחתונה >


חתונה כמו של כולם, אבל לגמרי שלנו


כמה טיפים על אלמנטים שיכולים להפוך את החתונה שלכם למיוחדת ומקורית.

בכנות אפשר לומר שמרבית החתונות אליהן אנחנו מוזמנים דומות (עד מאוד) זו לזו. גם אני התחתנתי בחתונה "כמו של כולם" בעיקר מטעמים כלכליים וגם כדי לענות על הציפיות של המשפחות שלנו שהן מקובעות יותר באופיין. לאורך ההכנות, בכל זאת חיפשתי אלמנטים שיהפכו אותה לשונה רק בטיפה מחתונות של אחרים ומצאתי כמה רעיונות.

אטרקציות לחתונה
עיצוב ההזמנה והצילום באדיבות סטודיו ליניקה

אז איך הופכים את החתונה שלכם לקצת יותר מיוחדת ובתקציב שפוי?

הנה לפניכם מספר רעיונות מקוריים לחתונה שיכולים לגרום לאורחים שלכם לזכור שהחתונה שלכם היתה קצת יותר מיוחדת מחתונות אחרות.
 1. קייטרינג ייחודי

  אפשר לייחד את החתונה בקייטרינג פחות סטנדרטי מהמקובל למשל: קייטרינג חלבי, צמחוני, טבעוני, דרוזי, אסייתי וכדומה.
 2. פרטי DIY (עשה זאת בעצמך)

  הכינו בעצמכם פריטים יחודיים רק לכם: זר כלה, מתנות לאורחים, מרכזי שולחן, פרוכת לחופה ועוד.
 3. אטרקציות לא שחוקות

  אטרקציות כגון מגנטים לאירועים, תאי צילום, קשקושים לרחבה ואפילו ארטיקים בריקודים יש כמעט בכל חתונה, אבל בהחלט אפשר לגוון ולחדש עם אטרקציות מיוחדות יותר כגון: דוכן צמר גפן מתוק (שערות סבתא), דוכן שזירת פרחים, שולחנות משחק, מרקיד לרחבת הריקודים והיד עוד נטויה.
 4. שיר כניסה לחופה וסלואו מיוחדים

  יש אופנות חולפות לשירי כניסה לחופה, שבירת כוס ויציאה ולפעמים הזוג נכנע להמלצות התקליטן לחתונה ומה שיוצא הוא חזרה על אותם השירים בעוד חתונה ועוד חתונה. ביחרו שירים שמדברים אליכם, שאתם אוהבים ומתחברים אליהם ולא אלה שאופנתיים בעונת החתונות הנוכחית.
 5. חתונות נושא (קונספט)

  בחרו קו מנחה מן ההזמנות ועד לאביזרים שיתאימו לנושא מוביל בחתונה. לא חייבים להשקיע הון תועפות, אבל אם אתם כבר דואגים להזמנות, פתקי הושבה, מספרי שולחן וכדומה - דאגו לעצב אותם בקו אחיד. העיצובים יכולים להתאים לקו אחיד לדוגמא: חתונת 60s, חתונת קרקס, חתונת ספרי ילדים וכדומה.

הטיפ הכי חשוב שכדאי שתזכרו הוא שלא אלמנטים חיצוניים הם שיהפכו את החתונה שלכם למיוחדת, אלא הזוג עצמו. היו שמחים, חופשיים, משוחררים ביום החתונה שלכם ואז אין סיכוי שהחתונה לא תרגיש שלכם. לחצו כאן לעוד רעיונות מקוריים לחתונה.

כותבת הכתבה הינה בעלת הבלוג אניקה - השראה לאירועים.
יש לכם מה להוסיף בנושא אלנמטים לחתונה מיוחדת? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"