חופונים חמים לאטרקציות לחתונה:


לכל החופונים לאטרקציות לחתונה >


השוואת מחירים של אטרקציות לחתונות


איך להשוות מחירים בין חבילות אטרקציות שונות לאירוע?

כשמבררים מה המחיר לחבילת אטרקציות לחתונה אצל כמה עסקים שונים חשוב לברר מה החבילה כוללת והאם ישנן עלויות נוספות שעשויות להפתיע אתכם בהמשך. בחלק מהמקומות בהם אתם רוצים לברר את המחיר יבקשו לדעת את כמות האורחים המשוערת באירוע, שכן המחיר נקבע אצלם על-פי כמות האורחים. כדאי להסתכל על קופונים והנחות של עסקים בתחום האטרקציות לחתונה.

בעת השוואת מחירים כדאי לברר לגבי כל אטרקציה כמה אנשי צוות יגיעו לאולם האירועים להפעיל את האטרקציות בזמן האירוע. כמות אנשי הצוות משפיעה על מחיר החבילה.

השוואת מחירי אטרקציות לחתונות

צלם מגנטים לחתונה ותא צילום

בהזמנת צלם מגנטים או תא צילום לאירוע יש לשאול מהי כמות המגנטים שיודפסו באירוע. בחלק מהמקומות החבילה תכלול כמות מגנטים ללא הגבלה ומחיר החבילה יקבע לפי כמות האורחים בחתונה.

כשאתם משווים מחירים בין צלמי מגנטים לחתונה ותאי צילום תבררו באיזה גודל יודפסו המגנטים באירוע שלכם.

שימו לב שיש חבילות הכוללות צלם מגנטים שמגיע לבדו לאירוע ועושה גם את עבודת הצילום וגם את ההדפסה, וישנן חבילות הכוללות 2 אנשי צוות – אחד אחראי על הצילום באירוע והשני מתעסק בהדפסה. יש לקחת את זה בחשבון כשמשווים בין ספקי אטרקציות לחתונות.
כדאי לקרוא את ההשוואה בין צלם מגנטים לחתונה לבין תא צילום.

הרכבים מוסיקליים לחתונה

אם אתם מתעניינים בהרכבים מוסיקליים לחתונה יש לברר כמה כנריות יגיעו לאירוע, כמה נגני סקסופון, נבל, צ'לו, זמרים וזמרות. בדרך כלל ניתן להרכיב חבילה הכוללת את כמות הנגנים והזמרים לפי בחירתכם. כשאתם משווים מחירים זכרו להשוות בין אותה כמות נגנים ואותם כלי נגינה בהרכב המוסיקלי.

כדאי לשאול באילו משלבי האירוע ינגן כל אחד מהנגנים בהרכב המוסיקלי (האם הם מתחילים לנגן כבר מקבלת הפנים? האם הם מנגנים גם במסיבה ברחבת הריקודים?).

בר ממתקים

לצורך השוואת מחירים של בר ממתקים לחתונה יש לברר עם ספק האטרקציה כמה מפלי שוקולד כלולים במחיר, אילו סוגי ממתקים יהיו, האם זה כולל חידוש ממתקים שנגמרים, האם כולל גיחות של אנשי צוות לתוך רחבת הריקודים עם כיבוד מתוק. תנסו עד כמה שאפשר להשוות מחירים בין חבילות אטרקציות בעלות תכולות דומות.

גימיקים ואטרקציות נוספות לאירועים

עוד פריטים שיכולים להיות כלולים בחבילת אטרקציות לחתונות: גימיקים לחתונה, זיקוקים לאירועים, אמן בלונים, בועות סבון, עשן כבד, הפרחת בלונים, קרח יבש, בובות ענק, קונפטי, רובוט לדים ועוד. כדאי לחשוב מראש מה מהאטרקציות מתאים לאופי האירוע שלכם ולהיות ממוקדים לגבי האטרקציות שאתם רוצים שיהיו בחתונה שלכם, שלא תמצאו את עצמכם לוקחים חבילת אטרקציות שלא מתאימה לכם.
צפו במבחר עסקים בתחום האטרקציות לחתונות.

יש לכם מה להוסיף בנושא השוואת מחירי אטרקציות לחתונות? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"