חופונים חמים לאטרקציות לחתונה:


לכל החופונים לאטרקציות לחתונה >


אטרקציות לאירועים – מחירים


כמה עולה כל אטרקציה לחתונה (מגנטים לחתונה, אמן בלונים, בר ממתקים ועוד)? מה משפיע על המחירים של אטרקציות לאירועים?

נתחיל מכמה גורמים כלליים שמשפיעים על המחירים של ספקי חתונה ואחר כך נפרט לגבי כל אטרקציה מה טווח המחירים שלה ולפי מה נקבע המחיר.

ישנם כמה פרמטרים כלליים שמשפיעים על תמחור ספקי חתונה (כולל אטרקציות שונות לאירועים):

  • שעות עבודה - ככל שתרצו שהאטרקציה תהיה פעילה זמן רב יותר באירוע, כך המחיר יעלה בהתאם.
  • מיקום גיאוגרפי - ככל שמיקום האירוע שלכם יותר רחוק ממיקום ספק האטרקציה, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
  • יום בשבוע והעונה - בעונת החתונות (קיץ) המחירים עולים. בנוסף, בחתונה ביום חמישי לרוב המחירים של ספקי חתונה גבוהים יותר מאשר בימים אחרים, כי הוא היום הכי פופולרי לחתונות.

שווה להסתכל על הנחות לאטרקציות לחתונה כאן באתר, לפני שאתם מזמינים אטרקציה.

מחיר מגנטים לאירועים

המחיר של מגנטים לחתונה נקבע בעיקר לפי כמות האורחים שלכם בחתונה או במקומות מסוימים לפי כמות המגנטים שיודפסו באירוע. ברוב החבילות המוצעות על ידי צלמי מגנטים יש גם הגדלות על גבי מגנט וקולאז' תמונות. אם אתם לא מעוניינים בהם תנסו לבקש מצלם המגנטים שיוריד את אלה מהחבילה ואת המחיר בהתאם. צפו בהנחות על מגנטים לאירועים.

דבר נוסף לפיו נקבע מחיר המגנטים באירוע הוא כמות אנשי הצוות שמגיעים ועובדים באירוע עצמו. המחיר עבור אדם אחד שמגיע לאירוע שהוא גם מצלם את האורחים וגם מדפיס הוא זול לעומת 2 אנשי צוות שמגיעים, אחד מהם מצלם והשני מדפיס את המגנטים.
מחיר מגנטים לאירועים: 900 – 1,300 ש"ח
קראו בהרחבה על מחירי מגנטים לאירועים.

מגנטים לאירועים מחירים

תא צילום שקוף לחתונה

זו אטרקציה דומה למגנטים, שבה האורחים מצטלמים בתוך ביתן שקוף ומקבלים מגנטים עם התמונות שצילמו. הם יכולים גם להקליט ברכה לחתן והכלה בתוך תא הצילום. בדומה למגנטים, גם באטרקציה זו לרוב המחיר תלוי בכמות האורחים שיהיו בחתונה שלכם ובמספר אנשי הצוות שמגיעים למקום.
מחיר תא צילום לחתונה: 2,500 – 3,500 ש"ח
ראו השוואה בין תא צילום למגנטים לאירועים.

תא צילום לחתונה
מקור התמונה: מדיה בר הפקות

בר ממתקים

המחיר נקבע בהתאם לחבילה שאתם מזמינים, שיכולה לכלול מפלי שוקולד, סוכריות גומי, שיפודי ממתקים, עוגיות שונות, מיקס פירות העונה, בר שייק פירות ויש גם כאלה שמספקים עמדת פנקייק עם תוספות מתאימות. ככל שהחבילה כוללת יותר ממתקים כך היא תעלה יותר. המחיר של בר מתוקים לחתונה תלוי גם בכמות האורחים שלכם באירוע.
מחיר בר ממתקים לחתונה: 1,500 – 2,500 ש"ח

אטרקציות לאירועים מחירים
מקור התמונה: דולס'ה בר

אמן בלונים לחתונה

המחיר של אמן שיוצר בלונים בצורות בזמן האירוע תלוי בעיקר בכמות שעות העבודה שלו באירוע. ככל שתרצו שיהיה יותר זמן באירוע כך המחיר יהיה גבוה יותר. זו אטרקציה לא זולה, אבל היא עושה הרבה שמח לאורחים בחתונה, גורמת להם למלא את רחבת הריקודים ונראית נהדר בתמונות שישארו לכם למזכרת מהאירוע.
מחיר אמן בלונים: 1,900 – 2,500 ש"ח

צייר קריקטורות לאירוע

המחיר אצל חלק מציירי הקריקטורות באירוע נקבע בעיקר לפי כמות האנשים באירוע, ואצל אחרים לפי כמות שעות העבודה של צייר הקריקטורות. עדיף לבקש הערכה לגבי כמות הקריקטורות שיצויירו באירוע.
מחיר צייר קריקטורות: 700 – 1,500 ש"ח

כנריות לחתונה

המחיר לכנריות לחתונה תלוי בעיקר במספר הכנריות המנגנות באירוע ובשעות תחילת וסיום העבודה שלהן.
המחיר לכנריות לחתונה: 1,800 – 4,000 ש"ח

בובות גדולות

בובות גדולות קיימות בצורות שונות, הנפוצות ביותר הן: בקבוקי אלכוהול, דובי קוטב ואדמור. המחיר תלוי בעיקר במספר הבובות ובמשך זמן העבודה (20-45 דקות בדרך כלל). במקומות מסוימים שמספקים אטרקציות לחתונה בובות מסוימות עולות יותר מאשר אחרות (כי הן יותר גדולות או יותר מבוקשות).
מחיר בובות גדולות: 600 – 1,000 ש"ח

יש לכם מה להוסיף בנושא מחירי אטרקציות לאירועים? כתבו כאן למטה.
  > לשמירת הכתבה לחצו על כפתור "אהבתי"